Intencje – archiwalne

Intencje Mszy Świętych   

                                                                                       10 -16. 10. 2016  

Poniedziałek 10.10

Św. Dionizego i Towarzyszy

700       1. + Sebastiana Myszkowskiego

1800    1. + Marię Mrozińską

           2. + Józefę Kałużną – greg.

Wtorek 11.10
Św. Jana XXIII

 

700      1. +  Ewę Rosińską

1800    1. +  Józefę Dziubek

2. + Józefę Kałużną – greg.

Środa 12.10

Bł. Jana Beyzyma

700          1.  + Kazimierza Całkę

2.  + Mieczysława Matczaka
1800     1. + Mariannę Korzekwę

           2.  + Józefę Kałużną – greg.

Czwartek 13.10

Bł. Honorata Koźmińskiego

Dzień Fatimski

700          1. + Zmarłych z Rodziny Kupczyków
1800     1. + Stefanię i Franciszka Nowaków

            2. + Józefę Kałużną – greg.

Piątek 14.10

Dzień Edukacji Narodowej

Św. Kaliksta I

700      1.  + Józefa Augustyniaka

1800    1.   NOWENNA

1.     + Józefę Kałużną – greg.

Sobota 15.10

Św. Teresy od Jezusa

 

700      1. + Annę Generowicz

1800    1. + Józefę Wasik

2.     + Józefę Kałużną – greg.

CHRZEST

     Niedziela 16.10

XXIX niedziela zwykła

Rocznica wyboru Karola Wojtyły na Papieża

800      1.  + Józefę Kałużną – greg.

 930      1.  + Romualda Grzelaka

1100     1.  + Władysława Dobracha w 6 rocz. śm.

1230     1.     ZA PARAFIAN

1700     1.    W 40 rocz. ślubu Anny i Jana z 

                  podziękowaniem   za otrzymane łaski z prośbą

                   o dalsze Błogosławieństwo

           MODLITWY ZA PRZYCZYNĄ ŚW. OJCA PIO

 

Intencje Mszy Świętych   

                                         03 – 09. 10. 2016  

Poniedziałek 03.10

 

700       1. + Teresę Bartosik

1800    1. + Mariannę Korzekwę

           2. + Józefę Kałużną – greg.

Wtorek 04.10
Św. Franciszka z Asyżu

 

700      1. +  Sebastiana Myszkowskiego

1800    1. +  Teresę Gąsior

2. + Józefę Kałużną – greg.

Środa 05.10

Św. Faustyny Kowalskiej

XIX rocz. Konsekracji Kościoła

800          1.  + Ewę Rosińską
1800     1. + Jadwigę Tadeusza Stefaniaków

           2.  + Józefę Kałużną – greg.

Czwartek 06.10

Św. Brunona

I Czwartek miesiąca

700          1. + Lucjana Skrzybalskiego

1700      Godzina Święta
1800     1. + Marię Mrozińską

            2. + Józefę Kałużną – greg.

Piątek 07.10

NMP Różańcowej

I Piątek miesiąca

700      1.  + Feliksa Kupczyka

1630     1.  + Ewę Miłek – Poświęcenie różańców do I Komunii  Św.              

1800    1.   NOWENNA

1.     + Józefę Kałużną – greg.

Sobota 08.10

 

 

700      1. Józefę Kałużną – greg.

1400    1. W 50 Rocznicę Ślubu Krystyny i Stanisława Łuczaków

1500        CHRZEST

1600         ŚLUB: ANITA I TOMASZ

1800    1.  +Jadwigę Śniecińską

2.     + Józefę Dzióbek

1900    Adoracja z Uwielbieniem i spotkanie Grupy Błękitnej

2000    W intencji Parafian w V Rocznicę Peregrynacji Obrazu MB

     Niedziela 09.10

XXVIII niedziela zwykła

 

800      1.  + Mariannę Matyszczak

 930      1.  + Marię Remelską i zm z Rodz. Jabłońskich

1100     1.  + Józefę Kałużną – greg

1230    1.     Dziękczynna z prośbą o dalsze Błogosł.

                   w 18 Urodziny Pauliny Helt

1700     1.    RÓŻAŃCOWA  

 

Intencje Mszy Świętych

Od 20 – 27.12. 2015

Niedziela 20.12

IV niedziela Adwentu

 

800        1. +Bolesława Olejniczaka w rocznicę śmierci

930        1.+ Stanisławę Tomasza Czesława Juszczaków
1100      1. +Katarzynę Kurpan

             2. + Dziękczynna w 85 rocznicę urodzin Łucji Kubiak
1230      1. ZA PARAFIAN

1700      1.  + Eugenię Chrzanowską w 14 rocznicę śmierci

Poniedziałek 21.12

 

 

 

 

700         1. + Marię Jeziorską
           2. +Zofię Będkowską
1800   1.+ Bronisławę Nowacką
2.+Zofie Będkowską
Wtorek 22.12

 

700        1. +Ireneusza Urbaniaka

              1. +Kazimierę Tomczyk
1800   1.+ Marzenę Żaboklicką
2.+ Elżbietę Spychalską

Środa 23.12 700      1.+ Jerzego Kurka

2. +Władysławę Śmiałek
1800    1.+ Wiktorię Piasecką
2. + Józefę Antoniego Stefana Jana Bernarda Ratajczyków

Czwartek 24.12

WIGILA

900        1.+ Ewę Miłek
2.+ Mariana Adamiaka           3.+ Adama Kleśtę2200    1.+ Zofię Będkowską
Piątek 25.12

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

 

2400     1. ZA PARAFIAN

            2. +Adama Przybyłę

930       1.+ Zofię i Józefa Dzikowskich
1100     1. Stanisława Rogalę w rocz. śmierci
1230     1. +Aleksandrę Stanisława Andrzejewskich

                   CHRZEST

1700     1.  + NOWENNA

Sobota 26.12

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO SZCZEPANA

800       1. +Janinę Feliksa Zbierskich i zm. z rodz. Skurzewskich

930       1.+ Małgorzatę Pietrusiak i Jana Kołacińskiego

1100     1. +Zdzisława Nowickiego i zm. z rodz. Dudkowskich,

                 Misiaków, Doleckich i Chankiewiczów

1230     1. +Henryka Kubiaka w 8 rocz. śmierci

1700     1.  + Jana Chrzanowskiego w 1 rocznicę śmierci

Niedziela 27.12

 ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY

800       1. +Stanisławę Stefana Jerzego Sobierajskich

930       1.+ Bronisława Jakubczaka

1100     1. +Walerię Jurek

1230     1. ZA PARAFIAN

            2. +Andrzeja Skowrona

                   CHRZEST

1700     1.  + Marię Tadeusza Jackiewiczów

                   SPOTKASNIE APOSTOLATU MARYJNEGO

 

Intencje Mszy Świętych

Od 13 – 20.12. 2015

Niedziela 13.12

III niedziela Adwentu

REKOLEKCJE PARAFIALNE

800       1. +Jana Biedkę

930       1.+ Zygmunta Kolinkę

            2.+ Helenę Czesława Trzęsowskich
1100     1. +Stefanię Józefa Lepsik

2. + O Boże Błogosławieństwo z okazji 91 rocz. Urodzin

Janiny Nowak
1230     1. + Stefana Ignacego Kowalskich, Stanisławę Romana

Piekarskich Helenę Marcina Kliber, Stefana Jerzyka

2. ZA PARAFIAN

1700     1.  + Władysława Apanowicza

           2. Różańcowa

Poniedziałek 14.12

REKOLEKCJE PARAFIALNE

 

 

 

 

800         1. +Cecylię Prus
930        1. +Bronisławę Nowacką1630    1. +Zofię Będkowską
1800   1.+ Józefę Kałużną w 1 rocznicę śmierci
2.+Marię Manię
Wtorek 15.12
REKOLEKCJE PARAFIALNE
800         1. +Grzegorza Sicińskiego
930        1. +Janinę Cichą1630    1. +Cecylię Prus
1800   1.+ Marzenę Żaboklicką
2.+ Feliksa Zbierskiego
Środa 16.12 700      1.+ Martę i Tadeusza Spychałów

2. + Kazimierę Tomczyk
1800    1.+ Ewę Miłek
2. + Jerzego Kurka

Czwartek 17.12 700      1.+ Marcina Płomińskiego
2.+ Zofię Będkowską1800    1.+ Cecylię Prus
2.+ Danutę Gaweł
Piątek 18.12

 

 

700         1.+ Kazimierę Jarantowską

2.+ Władysławę Śmiałek
1800   1. NOWENNA
2.  + Jana Olejniczaka

Sobota 19.12 700      1. + Zdzisława Marcinkowskiego

2.+  Mariannę Danelską w rocznicę śmierci
1800    1.+ Eugeniusza Musidlaka w 10 rocznicę śmierci
2.+ Stefanię Jankowską w 5 rocznicę śmierci

Niedziela 20.12

 IV Niedziela Adwentu

 

800       1. +Bolesława Olejniczaka w rocznicę śmierci

930       1.+ Stanisławę Tomasza Czesława Juszczaków
1100     1. +Katarzynę Kurpan

2. + Dziękczynna w 85 rocznicę urodzin Łucji Kubiak
1230     1. ZA PARAFIAN

1700     1.  + Eugenię Chrzanowską w 14 rocznicę śmierci

 

Intencje Mszy Świętych

Od 29.11– 06.12.2015

Niedziela 29.11.

I niedziela Adwentu

800       1. +Wojciecha Skoniecznego Zdzisławę Kostrzewę
930       1.+ Zenona Wojtaszka            2.+ Krystynę Noworolnik
1100     1. +Tadeusza Józefę Łyczkowskich Józefa Lichtóra
1230     1. + Stanisława Ratajczyka2. ZA PARAFIAN

1700     1.  + Cecylię Czesława Klimczaków

                   SPOTKANIE APOSTOLATU  MARYJNEGO

Poniedziałek 30.11.

Święto Św. Andrzeja Ap.

 

 

 

700         1. +Bolesława Kaczmarka
2. +Zofię Będkowską
1800   1.+ Andrzeja i Helenę Cymer
2.+Wiktorię Andrzeja Lucynę Józefa Smolińskich
Wtorek 01.12.

 

700      1. +Jerzego Kurka

2. +Stanisława Witczaka

1800      1.+ Janinę Sodolską

2.+ Cecylię Chojnacką

Środa 02.12 700      1.+ Bronisława Nowaka
2. + Jana Jakuba Rucha
1800    1.+ Annę Konon
2. + Czesławę Kaźmierczak i zmarłych z rodz. Krauze
Czwartek 03. 12
Św. Franciszka Ksawerego
700      1.+ Helenę Pietrzak
2.+ Annę Szymczak1800    1.+ Józefa Smolińskiego
2.+ Annę (2 rocz. śmierci) Franciszka Tomerów
Piątek 04.12.

Św. Barbary, dziewicy i męczennicy

700         1.+ Cecylię Prus

2.+ Wojciecha Szypurę

1630    1.+ Zofię Majerowicz
1800   1. NOWENNA
2.  + Jerzego Kurka

Sobota 05.12 700      1. WYNAGRADZAJĄCA

2.+  Helenę Serafin

1200           CHRZEST
1800    1.+ Lucynę Józefa Smolińskich
2.+ Annę Konon

Niedziela 06.12

 II Niedziela Adwentu

 

800       1. +Helenę Witolda Tamulis
930       1.+ Zdzisławę Stanisława Frątczak            2.+ Krystynę Noworolnik
1100     1. +Jana Chrzanowskiego
1230     1. ZA PARAFIAN1700     1.  + Kazimierza Śniegulę

 

Intencje Mszy Świętych

Od 22 – 29.11.2015

Niedziela 22.11.

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

800       1. Dziękcz. – Błag. Za przeżyte lata i o opiekę MB z okazji 50 urodzin dla

               Elżbiety Florczak
930       1.+ Pelagię i Leona Szymańskich

            2.+ Zofię Tyl
1100     1. +Zdzisława Kubiaka w 6. rocz, śmierci
1230     1. ZA PARAFIAN

2. Z okazji imienin KS. JANUSZA

1700     1. + Zdzisława Skotowskiego w rocznicę śmierci.

Poniedziałek 23.11.

 

 

 

 

700         1. +Annę Konon
2. +Mariana Komańczyka
1800   1.+ Cecylię Chojnacką
2.+Janinę Sodolską
Wtorek 24.11.
Wspomnienie Św. Męczenników Andrzeja Dung – Laca i Towarzyszy
700      1. +Józefa Smolińskiego

2. +Włodzimierza Apanowicza

1800      1.+ Lucynę i Czesława Łuczaków

2.+ Lechosława Koryńskiego

Środa 25.11
Wspomnienie Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy
700      1.+ Feliksa Zbierskiego
2. + Zofię Będkowską
1800    1.+ Stefana Rupiczaka
2. + Józefa Andrzejewskiego 6 rocznica Śmierci
Czwartek 26. 11 700      1.+ Bronisławę Nowacką
2.+ Z ok. 18 rocz.  Urodzin Karola z prośbą o Boże Błog. i daryDucha Świętego i 20 lat małżeństwa rodziców.1800    1.+ Eugenię Zdyb
2.+ Józefa Smolińskiego
Piątek 27.11

 

 

700         1.+ Jerzego Kurka

2.+ Janinę Budzyńską
1800   1. NOWENNA
2.  + Krystynę Lipską w 15 rocznicę śmierci.

Sobota 28.11 700      1. + Cecylie Prus

2.+  Zdzisława Władkowskiego

1500           CHRZEST
1800    1.+ Bolesława Bronisławę Ryszarda Genowefę  Nawrot

Ryszarda Grudzińskiego
2.+ Zdzisława Bartosika

Niedziela 15.11.

 I Niedziela Adwentu

 

800       1. +Wojciecha Skoniecznego Zdzisławę Kostrzewę
930       1.+ Zenona Wojtaszka            2.+ Krystynę Noworolnik
1100     1. +Tadeusza Józefę Łyczkowskich Józefa Lichtóra
1230     1. + Stanisława Ratajczyka2. ZA PARAFIAN

1700     1.  + Cecylię Czesława Klimczaków

                   SPOTKANIE APOSTOLATU  MARYJNEGO

 

Intencje Mszy Świętych

Od 15 – 22.11.2015

Niedziela 15.11.

XXXIII Niedziela Zwykła

 

800      1. + Janinę Sodolską
930      1.+ Kazimierza Paprzyckiego           2.+ Kazimierę Jarantowską
1100    1. +Bogumiła Kozłowskiego
1230    1. ZA PARAFIAN2. W 80 rocznicę Urodzin Wacława z podziękowaniem za

łaski.

1700   1. + Helenę Franciszka Kornackich, Marię Piotra Jajczyk

Eugenię Stanisława Burdackich Zmarli z Rodziny

Wróblewskich

                Spotkanie Grupy Świętego Ojca Pio

Poniedziałek 16.11.

 

 

 

 

700         1. +Cecylię Chojnacką
2. + Lucynę Mastalerz
1800   1.+ Kazimierza Śniegulę
2.+Janinę Sodolską
Wtorek 17.11.
Wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej
700      1. +Józefa Smolińskiego

2. +Bronisława Zentel

1800      1.+ Janinę Skowron

2.+ Annę Konon

Środa 18.11
Wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny
700     1.+ Cecylię Chojnacką
2. + Stanisławę Witczak
1800   1.+ Czesława Ulrycha
2. + Danutę Skrzybalską
Czwartek 19.11
Wspomnienie Bł. Salomei
700      1.+ Marię Załęcką
2.+ Kazimierę Tomczyk1800    1.+ Janinę Sodolską
2.+ Cecylię Chojnacką
Piątek 20.11

Wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego

 

700         1.+ Bronisławę  Nowacką

2.+ Lucynę Mastalerz
1800   1. NOWENNA
2.  + Stefana Rupiczaka    (Chrzest)

Sobota 14.11 700      1. + Annę Konon

2.+  Teresę Hajdzioną

1600    1. Z Racji 18 urodzin Agnieszki Poniatowskiej z prośbą o

wszelkie Łaski i Dary Ducha Świętego

1700      CHRZEST
1800    1.+ Regine i Józefa Patrzykątów
2.+ Józefa Smolińskiego

Niedziela 15.11.

 XXXIII

Niedziela Zwykła

 

800      1. Dziękcz. – Błag. Za przeżyte lata i o opiekę MB z okazji 50 urodzin dla

               Elżbiety Florczak
930      1.+ Pelagię i Leona Szymańskich

           2.+ Zofię Tyl
1100    1. +Zdzisława Kubiaka w 6. rocz, śmierci
1230    1. ZA PARAFIAN

2. Z okazji imienin KS. JANUSZA

1700   1. + Zdzisława Skotowskiego w rocznicę śmierci.

 

Intencje Mszy Świętych

od 08.11. – 15.11.2015

Niedziela 08.11.

XXXII Niedziela Zwykła

 

800      1. + Wiktorię Jana Jakubczków
930      1.+ Wiktorię Jakubczak
1100    1. +Jerzego Hyżorka w 21 rocznicę śmierci
1230    1. + Marcina Janiaka1700     Różańcowa
Poniedziałek 09.11.

Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

 

 

 

700         1. +Cecylię Chojnacką
2. + Dusze w czyśćcu cierpiące
1800   1.+ Janinę Sodolską
2.+ Annę Konon
Wtorek 10.11.
Wspomnienie Św. Leona Wielkiego
700      1.+Jana Jakuba Rucha
2. + Stanisława Stanczyka1800      1.+ Mariannę Wajgelt2.+ Marię Kowalińską
Środa 11.11
NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
700     1.+ Jakuba Golanowskiego
2. + Bronisława Zentel930       ZA OJCZYZNĘ
1800   1.+ Marzenę Żaboklicką
2. + Cecylię Chojnacką
Czwartek 12.11
Wspomnienie Świętego Jozafata
700      1.+ Stefana Rupiczaka
2.+ Stanisławę Szurmińską1800    1.+ Annę Konon
2.+Cecylię Chojnacką
Piątek 13.11

Wspomnienie Pierwszych Męczenników Polskich

 

700         1.+ Janinę Sodolską

2.+ Teresę Hajdzioną
1800   1. NOWENNA
2. W intencji Duszpasterzy naszej Parafii, Opiekę MB dla Ks.

Proboszcza Piotra, Ks. Przemysława, Ks. Janusza, oraz

Ks. Jacka i Ks. Pawła.

RÓŻANIEC FATIMSKI

Sobota 14.11 700      1. +Cecylię Chojnacką

2.+ Teresę Hajdzioną
1800    1.+ Annę Konon
2.+ Grażynę Stefaniak

Niedziela 15.11.

 XXXIII

Niedziela Zwykła

 

800      1. + Janinę Sodolską
930      1.+ Kazimierza Paprzyckiego           2.+ Kazimierę Jarantowską
1100    1. +Bogumiła Kozłowskiego
1230    1. ZA PARAFIAN2. W 80 rocznicę Urodzin Wacława z podziękowaniem za

łaski.

1700   1. + Helenę Franciszka Kornackich, Marię Piotra Jajczyk

Eugenię Stanisława Burdackich Zmarli z Rodziny

Wróblewskich

                Spotkanie Grupy Świętego Ojca Pio

 

Intencje 11.X.- 18.X. 2015

 

Niedziela 11.X.

800      1.+ Irenę i Józefa Czajczyńskich

930      1.+ Zofię i Antoniego Jankowskich

1100    1.+ Jana Chrzanowskiego

           2.+ Mirosława Pakułę

1230    1.+ Genowefę Koszelnik – Greg.

1700         RÓŻAŃCOWA

 

Poniedziałek 12.X.

700    1. ZA PARAFIAN

  1. + Halinę Nowak

1800  1.+ Eugeniusza Krawczyka 

         2.+ Genowefę Koszelnik – Greg.

Wtorek 13.X.

700    1.+ Genowefę Koszelnik – Greg.

         2.+ Zofię Karczewską 

1800   1.+ Stefanię i Franciszka Nowak

         2.+ Roberta Bartosika w 5 rocznicę śmierci

               RÓŻANIEC FATIMSKI, PROCESJA

Środa 14.X.

700     1.+ Genowefę Koszelnik – Greg.

  1. Dziękczynna  za odzyskane zdrowie córki Anny

1800    1.+ Jana Cybulskiego

          2.+ Wacława Jaskułę

Czwartek 15.X.

700      1.+ Genowefę Koszelnik – Greg.

           2.+ Halinę Nowak

1800    1.+ Annę Generowicz

           2.+ Józefę Wasik w rocznicę  śmierci

Piątek 16.X.

700        1.+ Grażynę Stanisławską 

          2.+ Rozalię Gazdowicz

1800    1. NOWENNA

          2.+ Genowefę Koszelnik – Greg.

Sobota 17.X.

700      1.+ Genowefę Koszelnik – Greg.

           2.+ Annę Szymczak 

1800    1.+ Antoniego Skryckiego

           2.+ Krystynę Nowak Chrzty Św. 

Niedziela 18.X.

800      1.+ Edwarda Nowaka w 27 rocznicę śmierci

930      1.+ Romualda Grzelaka

1100    1.+ Kazimierę Józefa Zbigniewa Szczot

1230    1.+ Genowefę Koszelnik – Greg.

1700    1.+ Małgorzatę Pietrusiak i Jana Kołacińskiego

 

             SPOTKANIE GRUPY OJCA PIO 

 

 

INTENCJE MSZALNE 13.09.2015 – 20.09.2015

8:00 1.+Stanisławę Bryńską w 6 rocznicę śmierci    

9:30 1.+ Jacka Weiraucha

        2.+Marzenę Żaboklicką   

11:00 1.+Eugenię i Jana Chrzanowskich   

12:30 1.Za Parafian

          2.W 40 rocznicę ślubu Wiesławy i Tadeusza z podziękowaniem za otrzymane łask, z prośbą o dalsze błogosławieństwo

15:00 1.O Boże Błogosławieństwo dla mieszkańców Warszówki   

17:00       1.RÓŻAŃCOWA 

  

PON. 14.09.

7:00 1.+ Jacka Weiraucha

        2+Kazimierę Ubysz   

 18:00 1.+Eugeniusza Krawczyka

            2.+Danutę Jarnuszkiewicz   

WTOR. 15.09.

7:00 1.+ Jacka Weiraucha

        2.+Wojciecha Szypurę   

18:00  1.+Wiktora Tyca i zmarłych z rodziny Tyców

           2.+Krystynę Płonkę w 2 rocznicę śmierci   

ŚRD. 16.09.  

7:00 1.+Eugeniusza Krawczyka

        2.+Augustę Koryńską   

18:00 1.+ Jacka Weiraucha

                2.+Genowefę Koszelnik   

CZW. 17.09.  

7:00 1.+ Jacka Weiracha

        2.+Mariana Braszaka   

18:00 1.+Zbigniewa Rogalę

                2.+Mieczysława Śniegulę   

PIĄTEK 18.09.

7:00 1.+Jacka Weiraucha   

18:00 1.NOWENNA

                2.+ Halinę i Władysława Całków w r. śm.   

SOBOT. 19.09.

7:00 1.+Czesława Rucińskiego

        2.+Kazimierę Ubysz   

18:001.+Jacka Weiraucha 

                2.+Anielę i Józefa Szurek   

NIEDZIELA 20.09.

8:00   1.O Boże błogosławieństwo dla Ireny i Józefa w 51 rocznicę ślubu z prośbą o dalsze łaski.   

9:30    1.+Mariannę Stępniak   

11:00  1.Dziękczynno – błagalna w 40 rocznicę ślubu Grażyny i Romana Rosiaków   

12:30  1.+Janinę Cichą   

 

17:00  1.+Jacka Weiraucha  

 

 

 

INTENCJE MSZALNE 06.09.2015 – 13.09.2015

Niedziela 

8:00        1. Z podziękowaniem za wszelkie łaski i prośbą o błogosławieństwo dla       Reginy Elżbiety i Adama Florczaków

9:30        1.+Adama Józefę Szymańskich Annę Szymona Chabierskich

11:001.+ Bronisława Jakubczaka

12:301.za Parafian

2.+Jacka Weiraucha

17:00       1.+Janinę i Romana Kamińskich

 

PON. 07.09.

8:00       1.+ Jacka Weiraucha

2+Irenę Popiołek

18:00    1.+Jana Cybulskiego

2.+Erwina Mikołajczyka

WTOR. 08.09.

8:00         1.+ Jacka Weiraucha

2.+Anna Szymczak

18:001.+Mariannę Bronisława Musidlaków

2.+Danutę Jarnuszkiewicz

ŚR. 09.09.

7:00       1.+Eugeniusza Krawczyka

2.+Kazimierę Ubysz

18:001.+ Jacka Weiracha

2.+Genowefę Koszelnik

CZW. 10.09.

7:00          1.+ Jacka Weiraucha

18:00 1.+Stanisławę Adamską

2.+Eugeniusza Krawczyka

PIĄTEK  11.09.

7:00          1.+Halinę Hepert

18:001.NOWENNA

2.+ Jacka Weiraucha

SOBOT. 12.09.

7:00         1.+ Jacka Weiraucha

2.+Kazimierę Ubysz

18:001.+Józefa Gajdziaka

2.+Stefanię i Hieronima Sieradzkich

NIEDZIELA 13.09.

8:00        1.+Stanisławę Bryńską w 6 rocznicę śmierci

 

9:30        1.+ Jacka Weiraucha

2.+Marzenę Żaboklicką

11:001.+Eugenię i Jana Chrzanowskich

 

12:301.za Parafian

 

Warszówka15:00

1.o Boże Błogosławieństwo dla mieszkańców Warszówki

 

17:00      1.RÓŻAŃCOWA

 

 

INTENCJE MSZALNE 30.08.2015 – 06.09.2015

8:00 1.      + Za Parafian

 

9:30 1.      +  Edward, Rafał, Marianna, Stanisław Wałęsiak

 

11:00 1.      + Zofia Janczak

 

12:30 1.      + Stanisława , Leonard Szmajdzińscy w 50 r. ślubu

 

17:00

 

1.      +  Anna i Jan Korzeniewscy oraz Antoni Owczarek
PON.

31.08

 

 

18:00 1.+  Teresa Bartosik

2. + Genowefa Koszelenik

WTOR.

01.09

7:00

 

1.+ Jacek Weirauch
8:00 Rozpoczęcie Roku Szkolnego

 

18:00 1.+ Albert Sibiński

2.+ Jan Cybulski

3.+ O Bożą opiekę oraz dar mądrości w życiu Kacpra i Aleksandry – int. rodziców

ŚRODA

02.09

7:00

 

1.      + Jacek  Weirauch

2.      + Stanisława Piekarska w 5 r. śm oraz Tadeusza Piekarskiego

18:00 1.+  Zofia, Adam Wiśniewscy

2. +  Bolesław Ratajczyk oraz Anastazja i Stefan Maliszewscy

 

CZW.

03.08

  7:00

 

1.+ Jacek Weirauch
18:00 1.+  Eugeniusz Krawczyk

2.+ Danuta Jarnuszkiewicz

PIĄTK

04.09

  7:00

 

1.      + Eugeniusz Krawczyk

2.      + Henryk Kraszkiewicz

18:00 1.NOWENNA

2. + Jacek Weirauch

SOBOT.

05.09

7:00 Wynagradzająca
15:00

 

Ślubna: Katarzyna Zakrocka – Łukasz Florczyk
16: 00 Ślubna: Domagała – Kempinski
 18:00 1.      + Marianna Kolińka

2.      + Jacek Weirauch

NIEDZIELA

06.09

8:00 1.+  Dziękczynna za Boże błogosław. dla Reginy, Elżbiety i Adama Florczaków i prośba o dalsze błogosławieństwo.

 

9:30 1.+ Adam, Józefa Szymańscy, Anna, Szymon Chabierscy
11:00 1.+  Bronisław Jakubczak

 

12:30 1.      Za Parafian

2.      + Jacek Weirauch

 

17:00 1.      +   Janina i Roman Kamińscy

 

 

INTENCJE MSZALNE 23.08.2015 – 30.08.2015

8:00 1.      + Bożena Pawłowska

 

9:30 1.      +  Helena, Józef Pilarczyk, Bernard Piechota

 

11:00 1.      + Józef Kranze

 

12:30 1.      + Zofia Bednarek

 

17:00

 

1.      +  Edward Młynek w 9 r. śm.
PON.

24.08

 

 

18:00 1.+  Pawełek Czuba

2. + Zofia Tyl

WTOR.

25.08

 

 

18:00 1.+ Romane i Józefa Golińskich z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski

 

ŚRODA

26.08

8:00

 

1.      +Sabina Pokorowska
18:00 1.+  Ignacy Sobczyk

 

CZW.

27.08

 

 

18:00 1.+  Anna, Jan Korzeniewscy, Władysław Owczarek
PIĄTK

28.08

 

 

18:00 1.NOWENNA

2. + Jan Szczepanowski

 

SOBOT.

29.08

16:00

 

Ślubna: Weronika  Żarnecka – Rafał Kidon
17: 00 Ślubna: Paulina Polatyńska – Arkadiusz Biedka
 18:00 1.      + Józefa Florczak

2.      + Adam Klesta 2 r. śm.

NIEDZIELA

30.08

8:00 1.+  Za Parafian

 

9:30 1.+ Edward, Rafał, Marianna, Stanisław Wałęsiak
11:00 1.+  Zofia Janczak

 

12:30 1.      Stanisława , Leonard Szmajdzińscy w 50 r. ślubu

 

17:00 1.      +   Anna i Jan Korzeniewscy oraz Antoni Owczarek

INTENCJE MSZALNE 16.08.2015 – 22.08.2015

8:00 1.      + Alojzy Gadzinowski

 

9:30 1.      +  Emilia, Feliks, Zofia, Helena, Witold Tamulis

 

11:00 1.      + Zbigniew Błaszczyk 2 w 1r. śm. Władysław, Janina Błaszczyk

 

12:30 1.      + W 80 r urodzin o Boże Błogosławieństwo

 

17:00

 

1.      +  Marianna Kolinka
PON.

17.08

 

 

18:00 1.+  Maria, Józef Kurek i Lucyna i Józef Smolińscy

2. + Zofia Tyl

WTOR.

18.08

 

 

18:00 1.+ Henryka Anczykowska
ŚRODA

19.08

 

 

18:00 1.+  Bolesław, Anastazja, Józef Ratajczykowie

2. + Maria Chuda

CZW.

20.08

 

 

18:00 1.+  Zofia Gębal

2. + Józef Przywara 38 r śm., Elżbieta i Michał Janiccy

PIĄTK

21.08

 

 

18:00 1.NOWENNA

 

 

SOBOT.

22.08

16:00

 

Ślubna: Izabela Pogorzelec – Bartosz Lis
 18:00 1.+Zdzisław Nowicki

 

NIEDZIELA

22.08

8:00 1.      + Bożena Pawłowska

 

9:30 1.      + Helena, Józef Pilarczyk, Bernard Piechota

 

11:00 1.      +  Józef Kranze

 

12:30 1.      + Zofia Bednarek

 

17:00 1.      +   Edward Młynek w 9 r. śm.

INTENCJE MSZALNE 09.08.2015 – 15.08.2015

8:00 1.      + Zofia Gębal

 

9:30 1.      +  Wacław Skotowski

 

11:00 1.      + Irena Walczak

 

12:30 1.      + Bronisław Zentel

 

17:00

 

1.      + Różańcowa
PON.

10.08

 

 

18:00 1.+  Helena Dominiak

2. + Teresa Murzyńska

WTOR.

11.08

 

 

18:00 1.+ Siostry Zakonne: Zygmunta, Cyryla, Mikołaja

2.+ Krystyna  Nowak

ŚRODA

12.08

 

 

18:00 1.+  Zofia Gębal

2. + Krystyna Nowak

CZW.

13.08

 

 

18:00 1.+  Pawełek Czuba

 

PIĄTK

14.08

 

 

18:00 1.NOWENNA

2. + O Boże błogosławieństwo dla Urszuli i Ludwika  w 11 r. ślubu

SOBOTA

15.08

8:00 1.      + Jan Biedka

 

9:30 1.      +  Marianna, Hieronim, Leon Owczarz

 

11:00 1.      + Marianna Rogacka

 

12:30 1.      + Stanisław Matusiak w 10 r. śm
17:00 1.      + O Boże Błogosławieństwo dla Jolanty i Jana w 55 r. ślubu

 

 

 

 

 

NIEDZIELA

16.08

 
8:00 2.      + Alojzy Gadzinowski

 

9:30 2.      +  Emilia, Feliks, Zofia, Helena, Witold Tamulis

 

11:00 2.      +  Zbigniew Błaszczyk 2 w 1r. śm. Władysław, Janina Błaszczyk

 

12:30 2.      + W 80 r urodzin o Boże Błogosławieństwo
17:00 2.      + Marianna Kolinka

 

 

INTENCJE MSZALNE 02.08.2015 – 09.08.2015

8:00 1.      + Stanisława, Stefan i Jerzy Sobieracy

 

9:30 1.      + Henryk, Hieronim Soboccy

 

11:00 1.      + Jerzy Adamus

 

12:30 1.      Za Parafian

 

17:00

 

1.      +  Henryka Anczykowska

 

 

 

 

 

 

 

PON.

03.08

 

 

18:00 1.+  Henryka Anczykowska

2. + Bronisław Zentel

WTOR.

04.08

 

 

18:00 1.+ Marianna Mikołajczyk

2.+ Zofia Bednarek

ŚRODA

05.08

 

 

18:00 1.+  Stanisław, Antonina Wyszkowscy, Józef Rogaliński, Stanisław Wyszkowski

2. + Bronisław Zentel

CZW.

06.08

8:00

 

1.      + Anna 19 r. Ignacy 10 r. Bartosik
18:00 1.+  Jerzy Siciarek w 9 r. śm.

2.+ Dziękczynno -błagalna w 21 r. ślubu Izabeli i Jacka i Boże błogosławieństwo dla Michaliny i Aleksandry

PIĄTK

07.08

 

 

18:00 1.NOWENNA

2. + Helena Szyszkiewicz

SOBOT.

08.08

 

 

 18:00 1.      + Janina Marciniak

2.      +  Zdzisław Wanat

NIEDZIELA

09.08

6:00 1.      Za Parafian

 

8:00 1.      + Zofia Gębal

 

9:30 1.      +  Wacław Skotowski

 

11:00 1.      + Irena Walczak

 

12:30 1.      + Bronisław  Zentel
17:00 1.      + Różańcowa

INTENCJE MSZALNE 26.07.2015 – 02.08.2015

8:00 1.      + Mariannę Krawczyk

 

9:30 1.      + Tadeusza,  Andrzeja  Stępniak

 

11:00 1.      + Annę Olejniczak

 

12:30 1.      Za Parafian

 

17:00

 

1.      +   Bożenę Domańską

 

PON.

27.07

 

 

 

 

 

 

 

18:00 1.+  Anna, Franciszek Tamera

2. + Grzegorz Siciński

WTOR.

28.07

 

 

18:00 1.+ Zdzisław Władkowski

2.+ Marcin Płomiński

ŚRODA

29.07

 

 

18:00 1.+  Jerzy Trzęsała

 

CZW.

30.07

 

 

18:00 1.+  Jerzy i Krystyna Torbiarczyk

 

PIĄTEK

31.07

 

 

18:00 1.NOWENNA

 

SOBOT.

01.08

 

 

 18:00 1.      + Bronisława, Bolesław, Ryszard, Genowefa Nawrot. Ryszard Grudziński

2.      +  Janina Cicha

NIEDZIELA

02.08

8:00 1.      +  Stanisława, Stefan i Jerzy Sobieracy

 

9:30 1.      + Henryk, Hieronim Soboccy

 

11:00 1.+  Jerzy Adamus

 

12:30 1.      Za Parafian
17:00 1.      + Henryka Anczykowska

 

 

INTENCJE MSZALNE 19.07.2015 – 26.07.2015

8:00 1.      + Jadwigę Zawałowicz

 

9:30 1. + Mariannę Jakubczak
11:00 1+ Annę, Henryka Górowskich

 

12:30 1.      +Zofię Będkowską

 

17:00

 

1.      +Mieczysława Jamroszczyka

 

PON.

20.07

 

 

18:00 1.+  Stanisławę Tyć

 

WTOR.

21.07

 

 

18:00 1.+ Henrykę Anczykowską

2.+  Mieczysława Mycka w 5 r. śm.

ŚRODA

22.07

 

 

18:00 1.+  Jolantę Majrowicz

2.+  Marcina Płominskiego

CZW.

23.07

 

 

18:00 1.+  Marianna Mikołajczyk

2.+  Kazimierę Nogaj

PIĄTEK

24.07

 

 

18:00 1.NOWENNA

2.+  Lucjana Skrzywalskiego, Józefa i Danutę Skrzywalskich

SOBOT.

25.07

16:00

 

Ślubna: Paulina Witczak i Dariusz Radczak
17:00 Ślubna : Szymczak i Wozniak
 18:00 1.+Annę Kulińską

2. + Henryka Zalasa

NIEDZIELA

26.07

8:00 1.      + Mariannę Krawczyk

 

9:30 1.      +Tadeusza,  Andrzeja  Stępniaków

 

11:00 1.+ Annę Olejniczak

 

12:30 2.      Za Parafian

 

17:00 1.      + Bożenę Domańską

 

 

INTENCJE MSZALNE 12.07.2015 – 19.07.2015

8:00 1. .+Jadwigę Jędrzejczak

 

9:30 1. +Izydora Kasprzaka w 20 r. śm.
11:00 1+ Mariana Kałużę w 1 r. śm.

 

12:30 1.      Za Parafian

 

17:00

 

1.      1. Różańcowa

2.      Dziękczynno błagalna z okazji 70 urodzin Jana o wszelkie łaski i błogosławieństwo dla całej rodziny

 

 

 

PON.

13.07

 

 

18:00 1.+ Henrykę Anczykowską

2.+ Teresę Piskorek

WTOR.

14.07

 

 

18:00 1.+ Urszulę Łuczak

2.+ Stefana Kucza

ŚRODA

15.07

 

 

18:00 1.+ Teodorę i Kazimierza Węclewskich

2.+ Zofię Tyl

CZW.

16.07

 

 

18:00 1.+ Helena Konkol

2.+ Ireneusza Urbaniaka

PIĄTEK

17.07

 

 

18:00 1.NOWENNA

2.+ Leszka Nogaj

SOBOT.

18.07

16:00

 

Ślubna: Anna Hołowczak i Adam Bochenski
18:00 1.+Henrykę Anczykowską

 

NIEDZIELA

19.07

8:00 1.      Jadwigę Zawałowicz

 

9:30 1.+Mariannę Jakubczak

 

11:00 1.+ Annę, Henryka Górowskich

 

12:30 1.      Zofię Będkowską

 

17:00 1.      Mieczysława Jamroszczyka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE 05.07.2015 – 12.07.2015

8:00 1.+ Zbigniewa Zielińskiego, Helenę Szklarek

 

9:30 1.+ Bernarda Piechotę 3 r. śm.
11:00 1.+ Michalinę, Franciszka, Kazimierza Kleczewskich

 

12:30 1.      Za Parafian

 

17:00

 

1.+ Jana Chrzanowskiego

 

PON.

06.07

 

 

18:00 1.+Henrykę Anczykowską

2.+Teresę Jędrusiak

WTOR.

07.07

 

 

18:00 1.+Urszulę Łuczak

2.+Józefę Sobocką

ŚRODA

08.07

 

 

18:00 1.+ Helenę Konkol

2.+Grzegorza Sicińskiego

CZW.

09.07

 

 

18:00 1.+Zofię i Henryka Górskich oraz Henryka Krasiewicza

2.+Teresę Szczepańską

PIĄTEK

10.07

 

 

18:00 1.NOWENNA

2.+Henryka Nowaka

SOBOT.

11.07

17:00

 

Ślubna: Emilia Andrzejewska i Łukasz Kochaniec
 18:00 1.+Tadeusza Matczaka

2.+Kazimierę Nogaj

NIEDZIELA

12.07

8:00 1.+Jadwigę Jędrzejczak

 

9:30 1.+Izydora Kasprzaka w 20 r. śm.

 

11:00 1.+ Mariana Kałużę w 1 r. śm.

 

12:30 1.Za Parafian

 

17:00 1.      Różańcowa

2.      Dziękczynno błagalna  z okazji 70 urodzin Jana o wszelkie łaski                                       i błogosławieństwo dla całej rodziny

 

 

IINTENCJE MSZALNE 21.06.2015 – 28.06.2015

 

NIEDZIELA 21.06.

8:00   1.Annę Mazurek – dziękczynno – błagalna z racji urodzin

  1. +Zenona Nowickiego – I rocznica śmierci   

9:30    1.+Janina Jakubczak   

11:00   1.+Stanisława Mariannę Adama Jeż, Mariannę Stanisława Ignaszaków   

12:30   1.+Czesława Rucińskiego   

 17:00  1.O Boże błogosławieństwo dla Janiny z okazji urodzin 

  

PON. 22.06.

7:00   1.+Helenę Wojciecha Biedków   

18:00 1.+Agnieszkę Kończyk

           2.+Henrykę Anczykowską   

WTOR. 23.06.

7:00   1.+ Joannę Szczepańską   

18:00 1.+Jerzego Adamusa

          2.+Urszulę Łuczak   

ŚRODA24.06.

8:00   1.+Henrykę Anczykowską   

18:00 1.+Jana Kołacinskiego i Małgorzatę Pietrusiak

           2.+Natalię i Jana Zawatków   

CZWARTEK 25.06.

7:00    1.+Eugeniusza Krawczyka   

18:00  1.+Mariannę Śliwa

           2.+Urszulę Łuczak   

PIĄTEK 26.06.

7:00 1.+Kazimierę Nogaj    

8.001.Dziękczynna z racji zakończonego Roku Szkolnego 2014/201

18:00 1.NOWENNA

          2.+Henrykę Anczykowską   

SOBOTA 27.06.

7:00   1.+Zenona Wojtaszka       

18:00  1.+Jana Chrzanowskiego

           2+Helenę i Stanisława Pogorzelców   

NIEDZIELA 28.06.

8:001.+ Księdza Mojżesza Skryckiego

9:301.+Franciszkę Karolinę Józefę Mariannę Tomasza Adama Marciniaków

        2.+Marzenę Żaboklicką   

11:00 1.+ Reginę Józefa Patrzykątów w 10 rocznicę śmierci Józefa

12:30 1.O błogosławieństwo dla Księży prob. Piotra Szkudlarka, Pawła Wawrzyniaka i Prałata Pawła Kodłubaja oraz radość wieczną dla Ks. Piotra Nowaka   

17:00 1.+Krystynę Janinę Edwarda Wróblów  

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE 14. 06. – 21.06.2015

NIEDZIELA

14.06.

8:001.+Józefa Piotrowskiego

9:301.+Mariannę Szczepana Zbigniewa Witolda Teresę Dominiaków

        2.+Marzenę Żaboklicką   

11:00 1.Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Ewy i Mariusza z prośbą o błogosławieństwo   

12:30 1. Dziękczynna w intencji Księdza Jacka Kalferszta z okazji 25 lecia KAPŁAŃSTWA   

17:00 1.RÓŻAŃCOWA 

  

PON.

15.06.

7:001.+Jadwigę Zawołowicz

  1. O zdrowie i szczęśliwą operację dla Ewy   

18:00 1.+Agnieszkę Kończyk

          2.+Edwarda Toporiwicza   

WT.

16.06.

7:00 1.+ Jolantę Majerowicz   

18:00 1.+Henrykę Anczykowską

           2.+Urszulę Łuczak   

ŚRODA

17.06.

7:00    1.+Jana Cybulskiego   

18:00 1.+Anastazję i Piotra Stachniuków

          2.+Urszulę Łuczak   

CZW.

18.06.

7:00 1.+Pawełka Czubę   

18:00 1.+Henrykę Anczykowską

          2.+Pawełka Czubę   

PIĄT.

19.06.

7:00 1.+Tadeusza Szrejtera   

18:00 1.NOWENNA

          2.+Agnieszkę Kończyk   

SOBOTA

20.06.

7:001.+Wiesława Krzesińskiego         

17.00 Ślub Marty Janik i Daniela Sobczaka   

18:00 1.+Emilię Piotra Błażewiczów, Henryka Grotowskiego

           2.+Zofię Henryka Górskich oraz Henryka Kraszkiewicza   

NIEDZIELA

21.06.

8:001. O Błogosławieństwo Boże dla Anny Mazurek z racji urodzin z prośbą o wszelkie łaski

  1. +Zenona Nowickiego w I rocz. śmierci   

9:301.+Janinę Jakubczak   

11:00 1.+ Stanisława Mariannę Adam Jeż Mariannę Stanisława Ignaczaków   

12:30 1.+ Czesława Rucińskiego   

17:00 1.O Boże Błogosławieństwo dla Janiny okazji urodzin 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE 07.06.2015 – 14.06.2015

 

NIEDZIELA

07.06.

8:001.+Stanisława Ratajczyka

9:301. .+Zbigniewa Jabłońskiego   

11:001.+ Jana Kryszaka

12:301.ZA PARAFIAN   

17:001.+Janinę Kołtuńską 

  

PON.

08.06.

7:00 1.+Agnieszkę Kończyk   

18:00 1.+Jacka Weiracha

          2.+Zofię Krzyżak   

WT.

09.06.

7:00 1.+ Zofię Gębal   

18:00 1.+Mariannę Janinę Kazimierę Adama Dziwińskich

           2.+Edwarda Toporowicza   

ŚRODA

10.06.

7:00 1.+Pawełka Czubę   

18:00 1.+Władysława Talara

           2.+Irenę Frątczak   

CZW.

11.06.

7:00 1.+Henryka Szkudlarka   

18:00 1.+Zygmunta Bednarskiego w I rocz. Śmierci

          2.+Władysława Maciąga   

PIĄT.

12.06.

8:00 1.+Eugeniusza Krawczyka   

18:00 1.NOWENNA

          2.+Władysłąwa Świerczyńskiego w I rocz. śmierci   

SOB.

13.06.

7:001.+Marianna i Józefa Cieślaków   

18:00 1.+Jolanta Olek

          2.+Antoniego Piaseckiego   

NIEDZIELA

14.06.

8:001.+Józefa Piotrowskiego

9:301.+Mariannę Szczepana Zbigniewa Witolda Teresę Dominiaków

        2.+Marzenę Żaboklicką   

11:00 1.Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Ewy i Mariusza z prośbą o błogosławieństwo   

12:30 1. Dziękczynna w intencji Księdza Jacka Kalferszta z okazji 25 lecia KAPŁAŃSTWA

17:00 1.RÓŻAŃCOWA 

INTENCJE MSZALNE 26 KWIETNIA – 3 MAJA 2015 ROKU

 

Niedziela (IV Niedziela Wielkanocna)

8.00 – +Jerzy, Stanisława, Stefan Sobierajscy

9.30 – +Kazimierz Gałyga w 1 r. śm.

11.00 – +Marianna Jakubczak

12.30 – Za Parafian (plus Chrzest św)

17.00 – +Tadeusz Szrejter

 

Poniedziałek

7.00- 1. +Jadwiga Jesion

– 2. O zdrowie i Boże bł. dla Magdaleny – int. Córki i wnucząt

18.00 – 1/+Zofia Łukasik

– 2/ +Janina Kołtuńska

Wtorek

7.00 – +Marian Pankowiak

18.00 – 1/ +Stanisław Chojnacki

– 2/ + Monika Kupczyk

Środa

7.00 – +Agnieszka Kończyk

18.00 – 1/ +Janusz Kozioł

– 2/ +Zofia Łukasiak

Czwartek

7.00 – + Henryka Anczykowska

18.00 – Józefa, Antoni,, Stefan Jan, Bernard Ratajczykowie, Julianna Ratajczyk

– + Jadwiga, Józef, Krzysztof Helt

 

 

Piątek (1 Maja św. Józefa Rzemieślnika oraz I Piątek Miesiąca)

8.00 – + Alina Grzelaczyk

18.00 1. W intencjach zbiorowych

  1. +Zygmunt Kolinka

 

 

Sobota (I Sobota miesiąca)

7.00 – Wynagradzająca

16.00 Chrzest poza Mszą św.

18.00 – 1/+ Zofia, Leszek Musidlak

– 2/ +Eugeniusz Florczak (plus Chrzest św.)

 

Niedziela (V Niedziela Wielkanocna – Dzień Odpustu parafialnego)

8.00 – Zdzisław Władkowski

9.30 – +Józefa, Franciszek Popiołek

12.30 – Odpust parafialny

17.00 – +Helena Bartczak w 20 r. śm.

 

INTENCJE MSZALNE 19 – 26 KWIETNIA 2015 ROKU

 

Niedziela (III Niedziela Wielkanocna)

8.00 – + Michał Mielczarek

9.30 – rezerwacja +Helena, Józef Pilarczyk, Bernard Piechota

11.00 – rezerwacja +Marianna Jabłońska

12.30 – O Boże bł. dla Krystyny i Stanisława z ok. 50 lecia małż (plus Chrzest św)

17.00 – +Jerzy Bryła

 

Poniedziałek

7.00- +Stanisław Chojnacki

18.00 – 1/+Jadwiga Jesion

– 2/ +Janina Kołtuńska

Wtorek

7.00 – Za Parafian

18.00 – 1/ +Tadeusz Szrejter

– 2/ + Maria i Józef Kurek, Lucyna Smolińska

Środa

7.00 – +Marek Głowacki

18.00 – 1/ +Zofia i Henryk Górscy oraz Henryk Kraszkiewicz

– 2/ +Agnieszka Kończyk

Czwartek

7.00 – + Marian Pankowiak

18.00 – 1/ rezerwacja +Jerzy Siciarek

2/ – + Wojciech, Helena Leon Skonieczni

 

Piątek

7.00 – + Maria Wasilewska

18.00 1. W intencjach zbiorowych

  1. +Krystyna Muszyńska

 

 

Sobota (Modlitwa o pokój)

7.00 – +Jan Cybulski

18.00 – 1/+ Józefa Kałużna

– 2/ +Jan Chrzanowski

 

Niedziela (IV Niedziela Wielkanocna)

8.00 – rezerwacja

9.30 – +Kazimierz Gałyga w 1 r. śm.

11.00 – +Marianna Jakubczak

12.30 – Za Parafian (plus Chrzest św)

17.00 – +Tadeusz Szrejter

 

INTENCJE MSZALNE 12 – 19 KWIETNIA 2015 ROKU

 

Niedziela (II Niedziela Wielkanocna)

8.00 – + Tadeusz Szrejter

9.30 – +Jerzy Mały w 11 r. śm.

11.00 – +Andrzej Wychowałek

12.30 – Za Parafian

17.00 – Różańcowa

 

Poniedziałek Wielkanocny

7.00- 1/. +Stanisław Chojnacki

2/ + Stanisława, Tadeusz Piekarscy i zmarli z rodz. Piekarskich i

Wawrzyniaków, Leszek Wdowczyk, i zmarli z rodz. Wdowczyków

18.00 – 1/+Jadwiga Jesion

– 2/ +Janina Kołtuńska

Wtorek

7.00 – + Feliks Krajewski

18.00 – 1/ +Zdzisław Kotala

– 2/ + Edward Szymański

Środa

7.00 – +Zofia Łukasiak – int. Właścicieli Firmy Hermes

18.00 – 1/ +Maria Bąkowska

– 2/ +Krystyna Muszyńska

Czwartek

7.00 – + Tadeusz Nogacki w 24 r. śm.

18.00 – +Stanisław Chojnacki

– + Krystyna Muszyńska

 

Piątek

7.00 – +Helena Ptak

18.00 1. W intencjach zbiorowych

  1. +Krystyna Muszyńska

 

Sobota

7.00 – +Krzysztof Ciupek

18.00 – 1/+ Stanisław Chojnacki

– 2/ +Marek Głowacki

 

Niedziela (III Niedziela Wielkanocna)

8.00 – + Michał Mielczarek

9.30 – rezerwacja +Helena, Józef Pilarczyk, Bernard Piechota

11.00 – rezerwacja +Marianna Jabłońska

12.30 – O Boże bł. dla Krystyny i Stanisława z ok. 50 lecia małż (plus Chrzest św)

17.00 – +Jerzy Bryła

 

INTENCJE MSZALNE 5 – 12 KWIETNIA 2015 ROKU

 

 

Niedziela (Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego)

9.30 – rezerwacja + Zdzisława, Aniela, Władysław Kostrzewa

11.00 – +Jerzy Adamus

12.30 – Jacek Weirauch – int. Chrześniaczki z mężem

17.00 – +Józefa Kałużna (plus Chrzest św.)

 

Poniedziałek Wielkanocny

8.00- +Zenon Krysiński

9.30 – + Regina Nowak

11.00 – +Zdzisław Nowicki i zmarli z rodziny Dutkowskich, Misiaków, Doleckich i

Chankiewiczów oraz dziękczynna za szczęśliwą obronę pracy inż. Bartosza

12.30 – rezerwacja Aleksandra i Stanisław Andrzejewscy

17.00 – +Anna Kulińska

Wtorek

7.00 – + Stanisław Chojnacki

18.00 – 1/ +Jadwiga Jesion

– 2/ + Maria Bąkowska

Środa

7.00 – +Zofia Łukasiak

18.00 – 1/ +Tadeusz Szrejter

– 2/ +Jacek Weirauch

Czwartek

7.00 – Dziękczynno -błagalna z okazji 3 roku życia Michalinki

18.00 – +Monika Kupczyk

– + Dziękczynno – błagalna z okazji 70 r. urodzin p. Jadzi

 

Piątek

7.00 – +Feliks Krajewski

17.00 – Chrzest św. poza Mszą św.

18.00 1. W intencjach zbiorowych

  1. rezerwacja + Ryszard Grala

Sobota

7.00 – +Jadwiga Jędrzejczak

18.00 – 1/+ rezerwacja + Józef Karbowski w 17 r. śm. i Kazimierz Daniel w 9 r. śm.

– 2/ +Józefa, Józef Zielnik, Bronisława i Henryk Iżewski (plus Chrzest św.)

 

Niedziela (II Niedziela Wielkanocna)

8.00 – + Tadeusz Szrejter

9.30 – +Jerzy Mały w 11 r. śm.

11.00 – +Andrzej Wychowałek

12.30 – Za Parafian

17.00 – Różańcowa

 

INTENCJE MSZALNE 29 MARCA – 5 KWIETNIA 2015 ROKU

 

Niedziela (Niedziela Palmowa)

8.00 – +rezerwacja Marianna Marek

9.30 – Jadwiga Jesion

11.00 – Alina Grzelaczyk

12.30 – Za Parafian

17.00 – +Maria i Tadeusz Jackiewiczowie

 

Poniedziałek

7.00- +Zofia Łukasik

18.00 – 1/+Henryk Kazimierski

2/+ Maria, Józef Kurek, Lucyna Smolińska

 

Wtorek

7.00 – + Jadwiga Jesion

18.00 – 1/ +Stanisława Fijałkowska

– 2/ + Jadwiga Sobczak i zmarli z rodziny Sobczaków i Ławniczaków

Środa

7.00 – +Alina Grzelaczyk

18.00 – 1/ rezerwacja +Stanisław Chudziński

– 2/ +Stanisław Chojnacki

Czwartek (Wielki Czwartek )

18.00 – rezerwacja +Elżbieta Janusz w 1 r. śm.

– + Jerzy Adamus

 

Piątek (Wielki Piątek)

15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 Nabożeństwo Wielkiego Piątku

Sobota (Wielka Sobota)

20.00 – 1/W intencjach zbiorowych

– 2/ +Józef Juszczak

Procesja Rezurekcyjna

 

Niedziela (Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego)

9.30 – rezerwacja + Zdzisława, Aniela, Władysław Kostrzewa

11.00 – +Jerzy Adamus

12.30 – Jacek Weirauch – int. Chrześniaczki z mężem

17.00 – +Józefa Kałużna (plus Chrzest św.)

 

INTENCJE MSZALNE 22 – 29 MARCA 2015 ROKU

 

Niedziela (V Niedziela Wielkiego Postu – rozpoczęcie rekolekcji)

8.00 – + Józef Krawczyk

9.30 – +Konstanty, Franciszka Waliszewscy

11.00 – +Józefa , Stefan Chojnaccy

12.30 – Za Parafian

17.00 – +Jerzy Adamus

 

Poniedziałek

8.00- +Maria Bąkowska

16.30 – 1/ + Jadwiga Jesion

– 2/ +Józefa, Franciszek Szmajdzińscy

18.00 – 1/+ Izabela Janicka

2/ + Teresa Szczepanowska

 

Wtorek (Dzień Spowiedzi św.)

8.00 – + Mieczysław Jamroszczyk

16.30 – + Janina Kołtuńska

18.00 – 1/ +Marek Głowacki

– 2/ + Jerzy Szczepanowski

Środa (Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i zakończenie rekolekcji)

8.00 – +Zofia Musidlak-Walczak

9.30 – Janina Kozioł

11.00 – Stanisław Janiak

16.30 – Wiktoria, Andrzej Smolińscy, Lucyna Smolińska

18.00 – 1/ +Józefa Kałużna

– 2/ +Jadwiga Jesion

Czwartek

7.00 – +Henryk Kazimierski

18.00 – Irena Grześ

– + Janusz Kozioł

 

Piątek

7.00 – Dziękczynna za szczęsliwe narodzenie dziecka i z prośba o zdrowie dla matki i dziecka

18.00 1/ W intencjach zbiorowych

2/+Elżbieta Cieślewicz

Droga Krzyżowa ulicami Osiedla Majków

Sobota

7.00 – +Elżbieta Górna

12.00 Chrzty poza Mszą św.

18.00 – 1/+Henryk Kazimierski

– 2/ +Marek Głowacki

 

Niedziela (Niedziela Palmowa)

8.00 – +rezerwacja Marianna Marek

9.30 – Jadwiga Jesion

11.00 – Alina Grzelaczyk

12.30 – Za Parafian

17.00 – +Maria i Tadeusz Jackiewiczowie

 

INTENCJE MSZALNE 15 – 22 MARCA 2015 ROKU

 

 

Niedziela (IV Niedziela Wielkiego Postu )

8.00 – + Krystyna i Ryszard Węclewscy

9.30 – +Walentyna i Mieczysław Torbiarczyk

11.00 – +Józefa i Jan Pilasowie

12.30 – Za Parafian

17.00 – +Danuta Wietrzyk

 

Poniedziałek

7.00- +Zofia Łukasik

18.00 – 1/+ Henryk Kazimierski

2/ + Jadwiga Jesion

 

Wtorek

7.00 – + Jadwiga Jesion

18.00 – 1/ +Tadeusz Szrejter

– 2/ + Joanna Bień

Środa

7.00 – +Irena Grześ

18.00 – 1/ +Zofia, Józef Kowalkiewicz i Wojciech Skonieczny

– 2/ +Józef Swółkowski

Czwartek (Uroczystość św. Józefa)

8.00 – +Krzysztof Harendarz

18.00 – rezerwacja +Józefa Florczak

– + Józef Niemiec

 

Piątek

7.00 – +Stanisława Strzelec

18.00 1/ W intencjach zbiorowych

2/ rezerwacja +Janina Błasiak w 15 r. śm. Oraz Stanisław Błasiak

 

Sobota

7.00 – +Jerzy Adamus

18.00 – 1/+Anna Mazurek, zmarli z rodz. Urbaniaków, Stanisława i zmarli z rodz.

Niciejewskich

– 2/ +Rafał Rogacki w 2 r. śm.

 

Niedziela (V Niedziela Wielkiego Postu )

8.00 – +rezerwacja Józef Krawczyk

9.30 – rezerwacja +Konstanty, Franciszka Waliszewscy

11.00 – rezerwacja +Józefa , Stefan Chojnaccy

12.30 – Za Parafian

17.00 – +Jerzy Adamus

 

INTENCJE MSZALNE 8-15 MARCA 2015 ROKU

 

 

Niedziela (III Niedziela Wielkiego Postu )

8.00 – 1/ Joanna Bień

– 2/ Jacek Wairauch

9.30 – rezerwacja +Henryk Brzeźniak w r. śm.

11.00 – rezerwacja+ Anna i Franciszek Tomera

12.30 – Za Parafian

17.00 – Różańcowa

20.00 – Miesięcznica

 

Poniedziałek

7.00- +Henryk Kazimierski

18.00 – 1/+ Stanisław Chojnacki

2/ + Zdzisław Kotala

 

Wtorek

7.00 – + Joanna Bień

18.00 – 1/ +Stanisław Strzelec

– 2/ + Jerzy Adamus

Środa

7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Całków

18.00 – 1/ +Irena Grześ

– 2/ +Jan Michalak

Czwartek

7.00 – +Jadwiga Jesion

18.00 – +Elżbieta Cieślewicz

– + Władysław Braszak w 3 r. śm.

 

Piątek

7.00 – +Krystyna Płonka

18.00 1/ W intencjach zbiorowych

2/ +rezerwacja (Ryszard Grudziński, Bronisława, Bolesław, Ryszard, Genowefa     Nawrot

 

Sobota

7.00 – +Janina Kołtuńska

18.00 – 1/+Alina Grzelaczyk

– 2/ +Władysława Rosiak

 

Niedziela (IV Niedziela Wielkiego Postu )

8.00 – +rezerwacja Krystyna i Ryszard Węclewscy

9.30 – rezerwacja +Walentyna i Mieczysław Torbiarczyk

11.00 – +Józefa i Jan Pilasowie

12.30 – Za Parafian

17.00 – +Danuta Wietrzyk

 

 

INTENCJE MSZALNE 1- 8 MARCA 2015 ROKU

 

 

Niedziela (II Niedziela Wielkiego Postu )

8.00 – +Helena Bartczak

9.30 – +Zdzisława Frątczak w 7 r. śm. oraz Stanisław Frątczak

11.00 – + Jerzy Adamus

12.30 – Za Parafian (plus Chrzest św.)

17.00 – +Irena Grześ

 

 

Poniedziałek

7.00- +Tadeusz Szrejter

18.00 – 1/+ Stanisław Chojnacki

2/ + Joanna Bień

 

Wtorek

7.00 – + Krzysztof Harendarz

18.00 – 1/ +Kazimierz Pelc

– 2/ + Henryk Kazimierski

 

Środa

7.00 – +Joanna Bień

18.00 – 1/ O Boże bł. dla Małgorzaty i Damiana Machowicz z okazji 15 r. ślubu

– 2/ +Kazimierz Rozpenk

 

Czwartek (I czwartek miesiąca)

7.00 – +Irena Grześ

18.00 – +Tadeusz Szrejter

– + Zdzisław Kotala

 

 

Piątek (I Piątek miesiąca)

7.00 – +Stanisław Chojnacki

18.00 1/ W intencjach zbiorowych

2/ +Stanisław Żurawski

 

 

Sobota (I Sobota miesiąca)

7.00 – Wynagradzająca

18.00 – 1/rezerwacja +Władysława, Józef Sobczak

– 2/ rezerwacja +Maria, Józef Wasik, Maria i Kazimierz Marczyk, Janina Rusin

 

Niedziela (III Niedziela Wielkiego Postu )

8.00 – 1/ Joanna Bień

– 2/ Jacek Wairauch

9.30 – rezerwacja +Henryk Brzeźniak w r. śm.

11.00 – rezerwacja+ Anna i Franciszek Tomera

12.30 – Za Parafian

17.00 – Różańcowa

20.00 – Miesięcznica

 

INTENCJE MSZALNE 22 LUTEGO – 1 MARCA 2015 ROKU

 

 

Niedziela (I Niedziela Wielkiego Postu )

8.00 – +Maria Polak

9.30 – 1/ +Krystyna i Stanisław Sobczakowie

11.00 – O Boże bł. dla Antoni Machowicz w 1 rocznicę urodzin

12.30 – Za Parafian (plus Chrzest św. x 2)

17.00 – +Jan Begert

 

 

Poniedziałek

7.00- +Henryk Kazimierski

18.00 – 1/+ Krzysztof Harendarz

2/ + Joanna Bień

 

Wtorek

7.00 – + Irena Grześ

18.00 – 1/ +Tadeusz Szrejter

– 2/ + Maria Brodzińska

 

Środa (modlitwa o pokój)

7.00 – +Stanisława Strzelec

18.00 – 1/ + Zdzisław Kotala

– 2/ +Ks. Jan Górny

Czwartek

7.00 – +Henryk Kazimierski

18.00 – +Jerzy Adamus

– + Albert Sibiński

 

Piątek

7.00 – +Joanna Bień

18.00 1/ W intencjach zbiorowych

2/ +Henryk Hieronim Soboccy

 

Sobota

7.00 – +Maria Brodzińska

18.00 – 1/+Kazimierz Pelc

– 2/ +Irena Grześ

 

Niedziela (II Niedziela Wielkiego Postu )

8.00 – rezerwacja (+Helena Bartczak)

9.30 – +Zdzisława Frątczak w 7 r. śm. oraz Stanisław Frątczak

11.00 – + Jerzy Adamus

12.30 – Za Parafian

17.00 – +Irena Grześ

 

 

INTENCJE MSZALNE 15 – 22 LUTEGO 2015 ROKU

 

Niedziela (VI Niedziela zwykła )

8.00 – 1/ +Stanisława Skotowska

9.30 – +Zofia w 8 r. śm. i Józef Dzikowski

11.00 – + Krzysztof Bachorski

12.30 – Za Parafian

17.00 – rezerwacja (+Jan Kałużny w 15 r. śm.

 

 

Poniedziałek

7.00- +Tadeusz Szrejter

18.00 – 1/+ Krystyna Muszyńska

2/ + Zofia Jodłowska

 

Wtorek

7.00 – + Maria Brodzińska

18.00 – 1/ +Jerzy Adamus

– 2/ O Boże bł. i dary Ducha Świętego oraz o opiekę św. Józefa

dla Doroty i Małgorzaty

 

Środa (Środa Popielcowa)

7.00 – +Tadeusz Szrejter

9.30 – +Zdzisław Kotala

16.30 – + Stanisława Strzelec

18.00 – 1/ rezerwacja (+Józef Białek w 3 r. śm.)

– 2/ +Kazimiera, Honorata, Henryk Stachowscy

Czwartek

7.00 – +Henryk Kazimierski

18.00 – +Irena Grześ

– + Zdzisław Kotala

 

Piątek

7.00 – rezerwacja (+Andrzej Wardęga w 40 r. śm)

18.00 1/ W intencjach zbiorowych

2/ rezerwacja (+ Wiktoria Piasecka).

 

Sobota

7.00 – +Włodzimierz Walczak

18.00 – 1/+Tadeusz Szrejter

– 2/ +Józefa Bogusiak

– 3/ +Emilia Walczyńska w 1 r. śm.

 

Niedziela (I Niedziela Wielkiego Postu )

8.00 – +Maria Polak

9.30 – 1/ +Krystyna i Stanisław Sobczakowie

11.00 – O Boże bł. dla Antoni Machowicz w 1 rocznicę urodzin

12.30 – Za Parafian (plus Chrzest św. x 2)

17.00 – +Jan Begert

 

 

INTENCJE MSZALNE 8 – 15 LUTEGO 2015 ROKU

 

 

Niedziela (V Niedziela zwykła )

8.00 – 1/ +Kazimierz Trębacz i zmarli z rodziny Trębaczów i Chojnackich

– 2/ + Jacek Weirauch

9.30 – +Adam Przybyła w 3 r. śm.

11.00 – + Jerzy Adamus

12.30 – Za Parafian

17.00 – Różańcowa

20.00 – Miesięcznica o Boże bł. dla mieszkańców ul. Długiej

 

Poniedziałek

7.00- +Tadeusz Szrejter

18.00 – 1/+ Maria Brodzińska

2/ + Zofia i Henryk Górscy oraz Henryk Kraszkiewicz

 

Wtorek

7.00 – + Stanisława Strzelec

18.00 – 1/ +Stanisław Chojnacki

– 2/ +Krzysztof Harendasz

 

Środa (Dzień Chorego)

7.00 – +Irena Grześ

18.00 – 1/ +Bronisław Beliński

– 2/ +Henryk Kazimierski

Czwartek

7.00 – +Joanna Bień

18.00 – +Jerzy Adamus

– + Stanisław Skrzypek i Leszek Wdowczyk

 

Piątek

7.00 – +Kazimierz Pelc

18.00 1/ W intencjach zbiorowych

2/ + Artur Pankowiak w 3 r. śm.

 

Sobota

7.00 – +Maria Polak

16.00 – Msza św. (odprawia Ks. Jacek Kalferszt)

18.00 – 1/+Alina Grzelaczyk

– 2/ +Józefa Bogusiak

 

Niedziela (VI Niedziela zwykła )

8.00 – 1/ +Stanisława Skotowska

9.30 – +Zofia w 8 r. śm. i Józef Dzikowski

11.00 – + Krzysztof Bachorski

12.30 – Za Parafian

17.00 – rezerwacja (+Jan Kałużny w 15 r. śm. )

 

 

INTENCJE MSZALNE 1 – 8 LUTEGO 2015 ROKU

 

 

Niedziela (IV Niedziela zwykła )

8.00 – +Maria Brodzińska

9.30 – +Marianna Stępniak

11.00 – + Jerzy Adamus

12.30 – Za Parafian

17.00 – + Piotr Swółkowski w 1 r. śm

 

Poniedziałek (święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego)

8.00- Aby dzieci poczęte szczęśliwie się narodziły

9.30 – + Andrzej Szcześniak w r. śm. – int. żony i dzieci

18.00 – 1/+ Honorata Giersz w 11 r. śm. oraz Helena Świtoniak

2/ + Kazimierz Pelc

 

Wtorek

7.00 – + Tadeusz Szrejter

18.00 – 1/ +Maria Brodzińska

– 2/ +Stefan Kucza

 

Środa

7.00 – +Stanisława Strzelec

18.00 – 1/ +Józef Wasik w r. śm.

– 2/ +Stefan Szymski

Czwartek (I czwartek miesiąca)

7.00 – +Joanna Bień

18.00 – 1/+Izabela Skrycka

– 2/+ Krzysztof Harendarz

 

Piątek (I piątek miesiąca)

7.00 – +Stanisław Wyszkowski w 4 r. śm.

16.30 – +Stefan Kucza

18.00 1/ W intencjach zbiorowych

2/ + Józefa Lipska w 16 r. śm. oraz Wacław Lipski

 

Sobota (I sobota miesiąca)

7.00 – Wynagradzająca

17.00 – Chrzest poza Mszą św.

18.00 – 1/+Alina Grzelaczyk

– 2/ +Edward Jędrzejczak

 

Niedziela (V Niedziela zwykła )

8.00 – 1/ +Kazimierz Trębacz i zmarli z rodziny Trębaczów i Chojnackich

– 2/ + Jacek Weirauch

9.30 – +Adam Przybyła w 3 r. śm.

11.00 – + Jerzy Adamus

12.30 – Za Parafian

17.00 – Różańcowa

20.00 – Miesięcznica o Boże bł. dla mieszkańców ul. Długiej

 

INTENCJE MSZALNE 25 STYCZNIA – 1 LUTEGO 2015 ROKU

 

 

Niedziela (III Niedziela zwykła o modlitwa o Pokój)

8.00 – +Józef Bronszewski

9.30 – +Henryk, Jarosław Jaruzel

11.00 – + Józef Niemiec w I r. śm.

12.30 – 1/ Za Parafian (2 x Chrzest św.)

– 2/ W intencji Ks. Przemka z racji imienin i urodzin

17.00 – + Ryszard Dębicki

 

Poniedziałek

7.00- +Emilian Dawidowicz

18.00 – 1/+ Józef, Stefania Lepsik i Władysław Świerczyński

2/ + Tadeusz Szrejter

 

Wtorek

7.00 – + Krzysztof Harendarz

18.00 – 1/ +Katarzyna, Stanisław Lizakowscy

– 2/ +Stefan Kucza

 

Środa

7.00 – +Kazimierz Pelc

18.00 – 1/ +Krystyna Gądziak

– 2/ +Aneta Matczak

Czwartek

7.00 – +Stanisław May

18.00 – 1/+Ryszard Klimczak

– 2/+ Maria Brodzińska

 

Piątek

7.00 – +Stanisław Czerniewicz

18.00 1/ W intencjach zbiorowych

2/ + Stanisław Bednarek

 

Sobota

7.00 – +Tadeusz Szrejter

18.00 – 1/+Piotr Urbaniak

– 2/ +Zygmunt Kubisiak

 

Niedziela (IV Niedziela zwykła )

8.00 – +Maria Brodzińska

9.30 – +Marianna Stępniak

11.00 – + Jerzy Adamus

12.30 – Za Parafian

17.00 – + Piotr Swółkowski w 1 r. śm

 

INTENCJE MSZALNE 18 – 25 STYCZNIA 2015 ROKU

 

Niedziela (II Niedziela zwykła)

8.00 – O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Karola

9.30 – O Boże błogosławieństwo dla Moniki Didyk w 18 r. urodzin

11.00 – + Stefan Kucza

12.30 – Za Parafian

17.00 – + Józef Bronszewski

 

Poniedziałek

7.00- 1/ +Stanisław Chojnacki

18.00 – 1/+ Henryk Rozpłochowski – int. Michała Nawrockiego z rodziną

2/ + Tomasz Leszka

 

Wtorek

7.00 – + Maria Brodzińska

18.00 – 1/ +Maria Lamek

– 2/ +Stefan Kucza

 

Środa (św. Agnieszki – Dzień Babci)

7.00 – +Krzysztof Harendarz – intencja Właścicieli Zakładu Pogrzebowego Hermes

18.00 – 1/ +Jerzy Adamus

– 2/ +Piotr Koszelnik

Czwartek (Dzień Dziadka)

7.00 – +Stanisław Chojnacki

18.00 – +Stefan Kucza

– + Michalina, Jan Barysowie

 

Piątek

7.00 – +Kazimierz Pelc – intencja Właścicieli Zakładu Pogrzebowego Hermes

18.00 1/ W intencjach zbiorowych

2/ + Alina Grzelaczyk

 

Sobota

7.00 – +Walentyna Nowicka

18.00 – 1/+Maria Lamek

– 2/ +Stanisław Sobieraj

 

Niedziela (III Niedziela zwykła o modlitwa o Pokój)

8.00 – +Józef Bronszewski

9.30 – +Henryk, Jarosław Jaruzel

11.00 – + Józef Niemiec w I r. śm. (Plus chrzest św. x 2)

12.30 – Za Parafian

17.00 – + Ryszard Dębicki

 

INTENCJE MSZALNE 11 – 18 STYCZNIA 2015 ROKU

 

Niedziela (Niedziela Chrztu Pańskiego)

8.00 – 1/+ Marianna Gąsior

– 2/ +Jacek Weirauch

9.30 – +Józef, Zofia Dzikowscy w 13 r. śmierci Józefa

11.00 – + Marianna, Józefa, Stanisław, Tadeusz Łyczkowscy

12.30 – Za Parafian

17.00 – Różańcowa

 

Poniedziałek

7.00- 1/ +Jerzy Adamus

– 2/ O szczęśliwą operację i zdrowie dla Ewy

18.00 – 1/+ Janina Mączyńska

2/ + Stanisław Andrzejczak

 

Wtorek

7.00 – + Ryszard Klimczak

18.00 – 1/ +Zbigniew Rogala

– 2/ +Stefan Kucza

 

Środa

7.00 – +Maria Brodzińska

18.00 – 1/ +Maria Modławska

– 2/ +Stefan Szymski

 

Czwartek

7.00 – +Maria Brodzińska

18.00 – +Jerzy Adamus

– + Alina Grzelaczyk

 

 

Piątek

7.00 – +Tadeusz Szrejter

18.00 1/ W intencjach zbiorowych

2/ + Marianna Kaczmarek

 

 

Sobota

7.00 – +Stanisław Chojnacki – int. Właścicieli Zakładu Pogrzebowego Hermes

18.00 – 1/+Alina Grzelaczyk

– 2/ +Maria Lamek

 

Niedziela (II Niedziela zwykła)

8.00 – O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Karola

9.30 – O Boże błogosławieństwo dla Moniki Didyk w 18 r. urodzin

11.00 – + Stefan Kucza

12.30 – Za Parafian

17.00 – + Józef Bronszewski

 

INTENCJE MSZALNE 4 – 11 STYCZNIA 2015 ROKU

 

Niedziela (2 niedziela po Narodzeniu Pańskim)

8.00 – + Józef, Zofia Kowalkiewicz, Stanisław Wyszkowski

9.30 – +Sabina Liberska

11.00 – + Marianna Gąsior

12.30 – 1/ Za Parafian

2/ O Boże błogosławieństwo dla Sabiny i Bogumiła Drzewieckich

w 46 r. ślubu – int. wnuków

17.00 – + Bronisława i Henryk Wielgosz, Józefa i Marian Jeżyk

 

Poniedziałek

7.00- +Tadeusz Szrejter

18.00 – 1/+ Edmund Gruber – int. Rodz. Sciesiek i Skowron

2/ + Józefa Łysiak

 

Wtorek (Uroczystość Objawienia Pańskiego)

8.00- +Stanisław Sobieraj

9.30 – + Ryszard Klimczak

11.00 – +Jerzy Adamus

12.30 – + Irena Pachołek

17.00 – +Marian Wawrzyniak

 

Środa

7.00 – +Maria Lamek

18.00 – 1/ +Stefan Kucza

– 2/ +Stanisław Andrzejczak

Czwartek

7.00 – +Tomasz Kupka

18.00 – +Sabina Liberska

– + Grażyna Antkowiak

20.00 – O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Grzybowej

 

Piątek

7.00 – +Jerzy Adamus

 

18.00 1/ W intencjach zbiorowych

2/ + Janina Mączyńska

 

Sobota

7.00 – +Stanisław Andrzejczak

18.00 – 1/+Stefan Kucza

– 2/ +Maria Lamek

 

Niedziela (Niedziela Chrztu Pańskiego)

8.00 – 1/+ Marianna Gąsior

– 2/ +Jacek Weirauch

9.30 – +Józef, Zofia Dzikowscy w 13 r. śmierci Józefa

11.00 – + Marianna, Józefa, Stanisław, Tadeusz Łyczkowscy

12.30 – Za Parafian

17.00 – Różańcowa

 

INTENCJE MSZALNE 28 GRUDNIA 2014 ROKU – 4 STYCZNIA 2015 ROKU

 

 

Niedziela (Święto Świętej Rodziny Jezus, Maryi i Józefa )

8.00 – rezerwacja

9.30 – +Marianna Kucharska

11.00 – + Danuta Szkudlarek

12.30 – +Waleria Jurek

17.00 – + Anna Generowicz

 

Poniedziałek

7.00- Za Parafian

18.00 – 1/+ Zofia Kaczmarek

2/ + Stefan Kucza

3/ + Andrzej Skowron w 1 r. śm.

 

Wtorek

7.00- +Jacek Weirauch

18.00 -1/ +Eugeniusz Zmyślony

2/ + Eugeniusz Florczak

3/ + Irena i Marian Grala

Środa (św. Sylwestra I, papieża)

7.00 – +Marianna Kucharska

17.00 – 1/ Dziękczynno – błagalna na zakończenie roku 2014

– 2/ +Maria Lamek

– 3/ + Janina i Eugeniusz Bujak

Czwartek (Nowy Rok)

8.00 – +Mieczysław Łańduch

9.30. – + Stefan Kucza

11.00 – +Zbigniew Rogala

12.30 – 1/ + Stanisława Michalska

– 2/ + Eugenia i Stanisław Burdaccy

17.00 – + Józef Gawron

 

Piątek (I Piątek miesiąca)

7.00 – +Janina Mączyńska

16.30. – +Zbigniew Rogala

17.00 1/ W intencjach zbiorowych

2/ + Anna Jakubczak

 

Sobota (I Sobota miesiąca)

7.00 – Wynagradzająca

18.00 – 1/+Alina Grzelaczyk

– 2/ +Stefan Kucza

 

Niedziela (2 niedziela po Narodzeniu Pańskim)

8.00 – + Józef, Zofia Kowalkiewicz, Stanisław Wyszkowski

9.30 – +Sabina Liberska

11.00 – + Marianna Gąsior

12.30 – 1/ Za Parafian

2/ O Boże błogosławieństwo dla Sabiny i Bogumiła Drzewieckich

w 46 r. ślubu – int. wnuków

17.00 – + Bronisława i Henryk Wielgosz, Józefa i Marian Jeżyk

 

INTENCJE MSZALNE 14 – 21 GRUDNIA

 

Niedziela (III Niedziela Adwentu – rozpoczęcie Rekolekcji adwentowych)

8.00 – +Danuta i Marian Jabłońscy

9.30 – 1/ O Boże bł. dla Alicji i Mariana Grala w 45 r. ślubu

– 2/ +Zygmunt Kolinka

11.00 – + Stefan Białas w 7 r. śm.

12.30 – +Marian Adamiak

17.00 – 1/ + Eugeniusz Zmyślony

– 2/ Różańcowa

 

Poniedziałek (Drugi dzień rekolekcji)

8.00- +Helena Trzcińska

9.30 – +Zofia Kaczmarek

16.30 – +Anna Generowicz

18.00 – + Ryszard Słomian w 1 r. śm.

 

Wtorek (Dzień spowiedzi, odwiedziny chorych i zakończenie rekolekcji)

8.00- +Stanisław Bednarek

9.30 – +Henryk Kujawa

16.30 – +Anna Generowicz

18.00 – + Ewa Miłek

Środa

7.00 – +Jan Kolęda – int. Wiktora Piętki z rodziną z Rajska

18.00 – 1/ +Zofia Łukasik

– 2/ + Kazimierz Wąsiewicz

 

Czwartek

7.00 – + Stefan Kucza

18.00 -1/+ Marianna Kucharska

-2/ + Zofia Kaczmarek

Piątek

7.00 – +Marianna Danelska

18.00 1/ W intencjach zbiorowych

2/ + Helena Trzcińska

3/ + Stafania Jamkowska w 4 r. śm.

 

Sobota

7.00 – +Anna Generowicz

18.00 – 1/+Eugeniusz Musidlak

– 2/ + Katarzyna Kurpan w 6 r. śm.

– 3/ +Eugenia Chrzanowska w 13 r. śm.

 

Niedziela (IV Niedziela Adwentu )

8.00 – +Leokadia, Adam Stobienia, Władysława, Jan Ludwiczak, zmar. z rodz. Kotów

9.30 – +Bolesław Olejniczak w r. śm. oraz Anna Olejniczak – int. syna

11.00 – + Anna Generowicz

12.30 – +Maria Kościańska – int. rodziny Kościańskich

17.00 – + Zofia Kaczmarek

 

 

INTENCJE MSZALNE 07 – 14 GRUDNIA

 

Niedziela (II Niedziela Adwentu)

8.00 – +Józefa, Tadeusz Łuczkowscy, Józef Lichtur

9.30 – +Stanisław Frątczak w 13 r. ś,. i Zdzisława Frątczak

11.00 – 1/ +Helena, Witold, Zofia, Emilia, Feliks Tamulis

– 2/ O Boże bł. dla Patryka Pawlaczyka w 1 r. urodzin (plus Chrzest św.)

12.30 – + Jan Biedka – int. żony (plus Chrzest św. )

17.00 – + Marianna Kucharska – int. chrześniaczki Eweliny z mężem i Miłoszem

 

 

Poniedziałek (Uroczystość: Niepokalene Poczęcie NMP)

8.00- Za Parafian

18.00 – + Czesław Pietrzak w 5 r. śm.

– + Stefan Kucza

20.00 – Miesięcznica

 

Wtorek

8.00 – +Zofia Kaczmarek

18.00 1/+ Anna Generowicz

2/+Edmund Gruber

 

Środa

7.00 – +Edmund Gruber

18.00 – 1/ +Czesław Szczepankiewicz

– 2/ + Szymon Kucharczyk

 

Czwartek

7.00 – + Stefan Kucza

18.00 -1/+ Marianna Kucharska

-2/ + Anna Generowicz

 

Piątek

7.00 – +Szymon Kucharczyk

18.00 1/ W intencjach zbiorowych

2/ + Marianna Kordelas

 

Sobota

7.00 – +Kazimierz Wąsiewicz

18.00 – 1/+Henryk Kujawa

– 2/ + Krystyna Marzuchowska w 10 r. śm.

 

Niedziela (III Niedziela Adwentu – rozpoczęcie Rekolekcji adwentowych)

8.00 – +Danuta i Marian Jabłońscy

9.30 – 1/ O Boże bł. dla Alicji i Mariana Grala w 45 r. ślubu

– 2/ +Zygmunt Kolinka

11.00 – + Stefan Białas w 7 r. śm.

12.30 – +Marian Adamiak

17.00 – 1/ + Eugeniusz Zmyślony

– 2/ Różańcowa

 

INTENCJE MSZALNE 30 LISTOPADA – 07 GRUDNIA

 

Niedziela (I Niedziela Adwentu)

8.00 – +Wiktoria, Andrzej Smolińscy, Lucyna Smolińska

9.30 – +Tadeusz i Andrzej Stępniak

11.00 – + Andrzej Skowron

12.30 – +Andrzej Szcześniak

17.00 – + Wojciech Skonieczny i Zdzisława Kostrzewa

 

Poniedziałek

7.00- +Marianna Kucharska

18.00 – + Natalia i Jan Zawadkowie

– + Stefan Kucza

 

Wtorek

8.00 – + Maria Lamek

18.00 1/+ Kazimierz Wąsiewicz

2/+ Zofia Kaczmarek

 

Środa

7.00 – +Helena Trzcińska

18.00 – 1/ +Anna Tomera w 1 r. śm.

– 2/ + Edmund Gruber

 

Czwartek (I Czwartek miesiąca)

7.00 – + Czesław Szczepankiewicz

18.00 -1/+ Zdzisław Liberski

-2/ + Anna Generowicz