Kolęda – archiwalne

KOLĘDA

KOLĘDA 2015/2016

PONIEDZIAŁEK 28 grudnia

Godzina 900

  1. Ul. Wał Bernardyński, Cicha, Kokanińska i Stawiszyńska 6, 8, 14, 16, 18 – Ks. Janusz
  2. Ul. Stawiszyńska 32 – 56 –Ks. Proboszcz
  3. Ul. Prosta – Ks. Przemysław

Godzina 1500 

  1. Ul. Stawiszyńska 27 – 39 i od 26 – 20 – Ks. Proboszcz
  2. Ul. Stawiszyńska 10, 12, 16a – Ks. Janusz
  3. Ul. Stawiszyńska 34a – Ks. Przemysław

 

WTOREK 29 grudnia

Godzina 900

  1. Ul. Stawiszyńska 49 – 73 – Ks. Proboszcz
  2. Ul. Grzybowa i Józefa Wanata – Ks. Janusz
  3. Ul. Włókniarzy i Artylerzystów – Ks. Przemysław

Godzina 1500

  1. Warszówka: Pałac, oficyna i koszary – Ks. Przemysław
  2. Ul. Skarszewska od nr 4 i ul. Pomorska, Gdyńska i Helska – Ks. Proboszcz
  3. Ul. Skarszewska od końca, ul Bukowska i Pusta – Ks. Janusz

 

 

 

 

 

 

ŚRODA 30 grudnia

Godzina 900

  1. Ul. Szymanowskiego, Makuszyńskiego, Staffa, Boya – Żeleńskiego – Ks. Proboszcz
  2. Ul. Kosynierów, Hutników, Drukarzy – Ks. Przemysław
  3. Ul. Srebrna i Cementowa – Ks. Janusz

 

 

Godzina 15.00

  1. Ul. Wyspiańskiego numery parzyste –  Ks. Janusz
  2. Ul. Wyspiańskiego numery nieparzyste – Ks. Proboszcz
  3. Ul. Wyspiańskiego od Wału Bernardyńskiego – Ks. Przemysław

 

SOBOTA 2 stycznia

Godzina 10.00

  1. Ul. Długa od Borkowskiej – Ks. Janusz
  2. Ul Długa od Stawiszyńskiej – Ks. Proboszcz
  3. Ul. Długa od skrzyżowania z ulicą Michałowskiego w stronę Borkowskiej – Ks. Przemysław

 

NIEDZIELA  3 stycznia

Godzina 15.00

  1. Ul. Marynarska, Czołgistów, Partyzantów – Ks. Janusz
  2. Ul. Paderewskiego – Ks. Proboszcz

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK 4 stycznia

Godzina 15.00

  1. Ul. Żołnierska – Ks. Janusz
  2. Ul. Żelazna i Miedziana – Ks. Proboszcz
  3. Ul. Koszutskiego od strony przedszkola – Ks. Przemysław

WTOREK  5 stycznia

Godzina 9.00

  1. Ul. Szeroka, od P. Rogackich – Ks. Proboszcz
  2. Ul. Kaszyńskiego, Kubalskiego, Osterwy, Poziomkowa – Ks. Przemysław

 

Godzina 15.00

  1. Ul. Żeromskiego od strony kościoła – Ks. Proboszcz
  2. Ul. Malinowa od ul. Morelowej – Ks. Janusz
  3. Ul. Morelowa od Kościoła – Ks. Przemysław

Środa 6 stycznia

Godzina 15.00

  1. Warszówka Stara wieś od koszar do P. Białek – Ks. Przemysław
  2. Warszówka od lasu i Pruszkowa – Ks. Janusz

Czwartek 7 stycznia

Godzina 15.00

  1. Warszówka Nowe Osiedle – Ks. Proboszcz
  2. Ul. Stawiszyńska od Niedźwiad do P. Tyców – Ks. Janusz
  3. Ul. Stawiszyńska od nr 123 i ul. Geodetów – Ks. Przemysław

 

 

 

Piątek 8 stycznia

Godzina 15.00

  1. Ul. Karłowicza domki – Ks. Proboszcz
  2. Ul. Wrzesińska i Godebskiego – Ks. Janusz
  3. Ul. Karłowicza bloki – Ks. Przemysław

Sobota 9 Stycznia

Godzina 9.00

  1. Ul. Wieniawskiego od nr 2 – Ks. Janusz
  2. Ul. Wieniawskiego od nr 1 – Ks. Proboszcz
  3. Ul. Kwiatów Polskich, Sienkiewicza, Zagłoby i Róży Wiatrów – Ks. Przemysław

Niedziela 10 Stycznia

Godzina 14.00

  1. Ul. Kruczkowskiego od nr 2 i ul. Szenwalda – Ks. Przemysław
  2. Ul. Kruczkowskiego od lasu, ul. Nałkowskiej, Morcinka – Ks. Proboszcz

Poniedziałek 11 stycznia

Godzina 15.00

  1. Ul. Spacerowa od ul. Morelowej – Ks. Janusz
  2. Ul. Podkowińskiego – Ks. Proboszcz
  3. Ul. Fredry – Ks. Przemysław

 

 

Wtorek 12 stycznia

Godzina 9.00

  1. Ul. Wyczółkowskiego i Chełmońskiego – Ks. Przemysław
  2. Ul. Michałowskiego i Stanisławskiego – Ks. Proboszcz

Godzina 15.00

  1. Ul. Tuwima – Ks. Janusz
  2. Ul. Borkowska i Kossaka – Ks. Przemysław
  3. Ul. Zjazd, Kątna, Kręta – Ks. Proboszcz

Środa13 stycznia

Godzina 15.00

  1. Ul Stawiszyńska od nr 58 numery parzyste
  2. Ul. Stawiszyńska od nr 81 numery nieparzyste w stronę ronda
  3. Ul. Stawiszyńska od ronda ul. Godebskiego numery parzyste