NIEDZIELA XV OKRESU ZWKŁEGO 14.07.2019

 1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne w parafii.
 2. W okresie wakacyjnym nie ma w naszym kościele Mszy św. niedzielnej o 1700. W tygodniu nie ma Mszy św. rannych o godz. 700.
 3. Wypominki z godz. 1700 czytane będą przed Mszą św. o godz. 1100.
 4. Biuro parafialne w lipcu i sierpniu czynne w tygodniu po każdej Mszy św. Telefony kontaktowe do parafii w nagłych sprawach: 62/5931077 oraz 62/5931616.
 5. Informujemy, iż nie posiadamy jeszcze nowego terminarza na rok 2020 (póki co, nie ma więc możliwości, by rezerwować intencje mszalne na przyszły rok).
 6. Narzeczonych pragnących spisać protokół przedmałżeński prosimy, aby w miarę możliwości (np. w niedzielę po nabożeństwach) uzgadniali z duszpasterzem termin spotkania.
 7. Prosimy potwierdzać zarezerwowane terminy intencji Mszy św. minimum 2 tygodnie przed ich odprawieniem. Sprawdzajmy na wywieszce w gablocie poprawność wypisanych intencji.
 8. We wtorek 16 lipca u ss. Karmelitanek w Niedźwiadach odpust MB z Góry Karmel. Suma  o godz. 1030.
 9. Polecamy nowy nr Opiekuna (a w nim artykuły: „Święty z Monte Cassino”, „Czarnobyl jakiego nie znacie”, „Grosz za bezpieczny kilometr”, „Harcerstwo katolickie w Kaliszu”).
 10. Zapisy do grupy „błękitnej” pieszej pielgrzymki kaliskiej przyjmowane są w sąsiedniej parafii na Chmielniku. Koszt pielgrzymki to 100 zł w obie strony (lub 80 zł w jedną stronę). Przewodnikiem grupy będzie ks. Wikariusz Maciej Rutkowicz SCJ.
 11. Zapraszamy do wzięcia udziału w II Majkowskiej Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 9-12 sierpnia. Szczegóły na afiszu w gablocie. Formularze zgłoszeniowe są do pobrania w zakrystii.
 12. Informujemy, iż duszpasterze w okresie wakacyjnym, przebywając poza parafią, każdego dnia będą sprawowali Najświętszą Ofiarę za naszych zmarłych. Informacja na ten temat w tygodniowym wykazie intencji wywieszonych w gablocie.
 13. Rekolekcje „Niebo jest w nas” organizuje w Giewartowie Wspólnota Magnificat w dniach 20-22 września br. Szczegóły na ulotkach.
 14. Informacje dotyczące rekrutacji do Diecezjalnego Studium Organistowskiego znajdują się na naszej stronie parafialnej.
 15. Pamiętajmy podczas wakacyjnego wypoczynku o codziennej modlitwie i udziale w Mszy Świętej niedzielnej.
 16. Pogrzeb +Tomasza Fibich odbędzie się we wtorek o godz. 1300. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.